Upload failed. Maybe wrong permissions?

User Tools

Site Tools


A dirivel nem csinálják

Tanítanák a szexet a középiskolákban, de van igazgató, aki azt mondta, hogy mit képzelnek, az ő gyerekei nem szexelnek.
  Igen, ővele szerintem se. Úgy látszik, az ájtatos tiltások több mint kétezer éve után most az ájtatos félrenézés több mint kétezer éve következik. „Á, a mi iskolánk tanítványai nem dugnak. Régebben dugtak, de kitettünk a folyosóra egy táblát a tízparancsolattal, és most már nem dugnak. Hogy honnan tudjuk? Megkérdeztük őket, osztályfőnöki órán az összes osztályt felszólítottuk, hogy aki dugik, az tegye föl a kezét. Senki föl nem tette egyetlen kezét se. Hát mit tetszenek képzelni a mi diákjainkról?”

Amúgy a tanpol főmuftik semmit se vethetnek az ilyen dirik szemére. Ők már ott tartanak, hogy a szexet igenis oktatni kell…ene, ha a diri urak esetleg hajlandónak mutatkoznak, de csak középiskolában! Tizenöt éves kortól kezdve, elvileg, mert nem volt megmondva, hogy nem az utolsó évfolyamban-e. Aki bukott, az még később tanulgya. Akit nem vesznek föl a középiskolába, az meg minek akar szexet tanulni, az ilyennel majd az apja vagy az anyja leül az esküvője napján és aszongya: „Nézd, magzatom, az a helyzet, hogy a gyereket igazából nem a káposztás kertben találják. Láttad-e már a méhecskéket tavasszal?”

A statisztika szerint a magyar gyerek jó eséllyel már az általános iskola folyamán dugik.

»»»»»»